Dış Kaynak Takibi

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Tamiratı işletmeniz dışında yapılan arızalı cihazların yada garantiye gönderilen ürünlerin takibi için geliştirilmiştir. Dış servise gönderdiğiniz cihazları bu bölümden girerek hangi ürün hangi firmada takip edebileceksiniz. 

Kimler Kullanabilir ?

Bilgisayar, beyaz eşya, cep telefonu, otomotiv, medikal, elektrik-elektronik, inşaat, klima, asansör, doğalgaz, havalandırma, kamera güvenlik, bilişim, bilgi işlem departmanları, galericiler gibi ürünlerini kiraya veren, satışını yapan ve satış sonrasında teknik servis hizmeti veren kısacası firmasını A ‘dan Z ‘ye takip etmek isteyen tüm firmalar kullanabilirler.

Online müşteri takip programı

Servis Plan Nedir ?

İçeride ve sahada satış, kiralama, bakım, tamir gibi teknik servis hizmeti veren işletmelerin yönetimi için “modüler yapıda” geliştirilmiş, kullanımı son derece basit, internet yani web tabanlı, online ve mobil uyumlu çalışan ve teknik servis takip programıdır

Servis Plan ile işlerinizi, müşterilerinizi, alacak ve borçlarınızı, personellerinizi, satışlarınızı, stok ve depo durumunuzu, gelir ve giderlerinizi takip edecek, zengin ve esnek raporlarımız sayesinde alınacak aksiyonları önceden alacak ve olağan sorunların önüne geçebileceksiniz. 

Kısacası Servis Plan bir teknik servis programından daha fazlası olup, sizlere firmanızı uçtan uca yönetmeyi sunmaktadır.

Firmanıza Özel Geliştirmeler mi İstiyorsunuz ?

Servis Plan, Satış ve satış sonrası hizmet veren tüm sektörler için geliştirilmiş bir yazılımdır. Yinede istediğiniz bir özellik yada firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirmeler isterseniz bir telefonunuz yeter 😉