Gelişmiş Arama

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Gelişmiş arama özelliğimiz sayesinde saniyeler içerisinde geçmişe yönelik aramalar yapabilirsiniz.

Kimler Kullanabilir ?

Bilgisayar, beyaz eşya, cep telefonu, otomotiv, medikal, elektrik-elektronik, inşaat, klima, asansör, doğalgaz, havalandırma, kamera güvenlik, bilişim, bilgi işlem departmanları, galericiler gibi ürünlerini kiraya veren, satışını yapan ve satış sonrasında teknik servis hizmeti veren kısacası firmasını A ‘dan Z ‘ye takip etmek isteyen tüm firmalar kullanabilirler.

Online müşteri takip programı
servis plan erp

Servis Plan Nedir ?

Satış, kiralama, periyodik bakım, montaj ve tamir gibi teknik servis hizmeti veren işletmelerin, tüm teknik servis süreçlerini yönetmesi, iş akışı ve görevlerini takip etmesi için geliştirdiğimiz, kullanımı basit, internet yani web tabanlı, online ve mobil uyumlu çalışan iş ve teknik servis takip programıdır. 

Servis Plan ile işlerinizi, müşterilerinizi, alacak ve borçlarınızı, personellerinizi, satışlarınızı, stok ve depo durumunuzu, gelir ve giderlerinizi takip edecek, zengin ve esnek raporlarımız sayesinde alınacak aksiyonları önceden alarak olası sorunların önüne geçebileceksiniz. 

Kısacası Servis Plan bir teknik servis programından daha fazlası olup, sizlere firmanızı uçtan uca yönetmeyi sunmaktadır.

Firmanıza Özel Geliştirmeler Mi İstiyorsunuz?

Servis Plan, Satış ve satış sonrası hizmet veren tüm sektörler için geliştirilmiş bir yazılımdır. Yinede istediğiniz bir özellik yada firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirmeler isterseniz bir telefonunuz yeter 😉