Oto Servis Takip Programı

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Oto Teknik Servis Takip Programı

Yedek parça satışı, bakım ve tamir gibi servis hizmeti veren özel ve yetkili oto servislerinin, işlerini, müşterilerini, alacak ve borçlarını, personellerini, satışlarını, stok ve depo durumunu, gelir ve giderlerini takip edecek, zengin ve esnek raporlarımız sayesinde işletmesinin gidişatını takip edebilecekleri kurulum gerektirmeyen tavsiye edilmiş en iyi online , oto servis takip programıdır.

Servis Plan iki panelden oluşmaktadır, 

Firma Paneli 

İçeride ki ve sahada ki işlerinizi, müşterilerinizi, alacak ve borçlarınızı, gelir ve giderlerinizi, personellerinizi, satışlarınızı, stok ve depo durumunuzu takip edebileceğiniz paneldir. 

Müşteri Paneli 

Müşterilerinizin arızalı cihazlarını, satın aldığı ürünlerini, garanti sürelerini, alacak ve borçlarını takip edebileceği ve en önemlisi ödemelerini kredi kartı (ister tek, ister taksitli) ile ödeyebilecekleri paneldir.

Online müşteri takip programı
servis plan erp

Servis Plan Nedir ?

Satış, kiralama, periyodik bakım, montaj ve tamir gibi teknik servis hizmeti veren işletmelerin, tüm teknik servis süreçlerini yönetmesi, iş akışı ve görevlerini takip etmesi için geliştirdiğimiz, kullanımı basit, internet yani web tabanlı, online ve mobil uyumlu çalışan iş ve teknik servis takip programıdır. 

Servis Plan ile işlerinizi, müşterilerinizi, alacak ve borçlarınızı, personellerinizi, satışlarınızı, stok ve depo durumunuzu, gelir ve giderlerinizi takip edecek, zengin ve esnek raporlarımız sayesinde alınacak aksiyonları önceden alarak olası sorunların önüne geçebileceksiniz. 

Kısacası Servis Plan bir teknik servis programından daha fazlası olup, sizlere firmanızı uçtan uca yönetmeyi sunmaktadır.

Firmanıza Özel Geliştirmeler Mi İstiyorsunuz?

Servis Plan, Satış ve satış sonrası hizmet veren tüm sektörler için geliştirilmiş bir yazılımdır. Yinede istediğiniz bir özellik yada firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirmeler isterseniz bir telefonunuz yeter 😉

Oto Servis Takip Programı | Servis Plan

oto tamirci programı

araç arıza takip programı

araç bakım takip programı

oto bakım takip programı

oto servis programı

oto tamir bakım takip programı

oto teknik servis takip programı

Etiketler; cep telefonu teknik servis programı, iş takip programıbilgi işlem takip programı, görev süreçleri takip programı, envanter takip programı, help desk (ticket) programı, helpdesk yardım masası yazılımı, help desk çağrı destek yazılımı, müşteri takip programı, online teknik servis takip programı, periyodik bakım takip programı, kiralık ürün takip programı, randevu takip programı, online teklif programı, saha servis takip programı, araç servis takip programı, arızalı cihaz takip programı, envanter takip programı, oto servis takip programı