Gsm Firmaları İçin Online Cep Telefonu Teknik Servis Programı

Servis Plan işlerini kayıt altına almak ve takip etmek isteyen Gsm firmaları için geliştirilmiş, web tabanlı ve kullanımı en basit online cep telefonu teknik servis programıdır.

Servis plan ile müşterilerinizi, alacaklarınızı, arızalı cihazları, garanti vererek tamir ettiğiniz cihazları, stok, kasa, personel, gelir ve giderlerinizi takip edebilir, her alanda raporlama alabilirsiniz. Sınırsız ürün ekleyebilir, eklediğiniz ürünlere garanti verebilir, ürünlerinizi harici olarak yada arızalı cihaza yedek parça çıkışı olarak satabilirsiniz. (Sattığınız ürünler stoktan otomatik olarak düşer) Ayrıca müşterilerinize sms yada mail ile bilgilendirme yapabilir, toplu sms atabilir, servis formları yazdırabilir, tamir ettiğiniz cihazlar için barkod basabilir yada ileriye yönelik hatırlatmalar ekleyebilirsiniz.

Servis Plan 'ı diğer yazılımlardan ayıran en önemli özelliği yazılımı kaynak kodları ile almanız ve aynı zamanda kendi sunucunuza kurabilmemizdir. Bu sayede müşterilerinizi sadece siz göre ve siz bilir, yazılımı firmanızın ihtiyaçlarına göre özelleştirip geliştirebilirsiniz. Tabi istediğiniz değişiklik yada özelleştirmeleri bizden de isteyebilirsiniz.
Servis Plan teknik servis hizmeti veren tüm söktörler için kullanılabilir bir altyapıya sahiptir.

YAZILIMDAN GÖRÜNTÜLER

Cep Telefonu Teknik Servis Programı

Etiketler; teknik servis programı, teknik servis yazılımı, online teknik servis programı, web tabanlı teknik servis programıcep telefonu teknik servis programı, web tabanlı arıza takip programı, teknik servis kayıt programı, mobil teknik servis programı, arıza takip programı, teknik servis yönetim programı, arızalı cihaz kayıt programı, arızalı ürün takip programı, müşteri takip programı, teknik servis takip programı, iş takip programı, stok takip programı, teknik servis online müşteri takip programı, teknik servis cihaz takip programı